Gardēžu koncerts

Labrīt, labvakar!

Šeit Sku.

Mani jau kādu laiku urda doma par koncertu, kurā es izpildītu skaņdarbus, kurus mēs ar Dj Vinvinu dažādu iemeslu dēļ parasti koncertos nespēlējam. Nu, piemēram, “Noziegumam pa pēdām” no “Manī mīt”, “Lapsu” no “Apziņas plūsmas”, “Arkanar” no “Lavīnas” u. tml. – tās dziesmas, par kurām es pēc koncertiem no jums mēdzu saņemt jautājumu: “Kāpēc nebija?”

Es sāku šādas dziesmas likt kopā un sapratu, ka tur sanāk visai apjomīga un skaista koncertprogramma. Kā būtu, ja to papildinātu ar šajā rudenī gaidāmiem jaunumiem un pāris pārlaicīgām dziesmām vienam lielam koncertam? Mēs ar Vinvinu izdomājām, ka tā būtu ļoti labi. Tas būs īsts gardēžu koncerts.

Kad un kur? 24. novembrī Rīgā, daudziem no jums jau pēc aizvadītā gada solokoncerta zināmajā Vagonu zālē (jeb hallē).

Koncertu izziņosim piektdien, šo informāciju ātrāk pačukstu tikai jums, “Sku vēstuļu” abonentiem, jo pirmās (jeb early bird) biļetes ir par draudzīgākām cenām (un biļešu kopumā nav pārāk daudz, attiecīgi – jūs esat pirmie, kas pie tām tiks): ticketshop.lv/lv/events/5419.

Jūs droši varat šo vēstuli pārsūtīt draugiem.

Ja mans koncertprogrammas piedāvājums jums kaut kādu iemeslu dēļ neliekas pietiekami interesants, tad varbūt jūs tomēr pārliecinās šāds apsvērums – koncerta īpašie viesi būs Tumši Sarkana Maģija. Tik tiešām – ekskluzīvs gardēžu vakars.

Tas būs mans pēdējais koncerts šajā gadā, ne gluži lielkoncerts, bet, domāju, pietiekami oriģināls un vienreizējs, lai to nelaistu garām.

Nākamā vēstule – 1. oktobrī, tad arī detalizētāk par visām pārējām lietām.

Šovakar eju pie anša klausīties Lielo draugu albumu, kurā ir arī kaut kas no manis.

Rītvakar dodos uz studiju strādāt strādāt strādāt.

Tiekamies 24. novembrī!

Ar cieņu un mīlestību,
Sku