Gardēžu tūre

Labs vakars un rīts,

kā jau rakstīju pirms pāris dienām – Gardēžu tūrei būs būt. Cēsis, Jelgava un Liepāja, februāris un mazliet marts.

Šī pagaidām ir informācija tikai jums, “Sku vēstuļu” abonentiem un lasītājiem, – lai varat laikus, kā pirmie iegādāties biļetes un saplānot jums ērtāko vietu un datumu. Publiski tūri izziņosim tikai rīt, dienas otrajā pusē.

Cēsis: 16.02.24.

Cēsis ir ļoti patīkama vieta, kurp doties ar koncertu azotē, jo īpaši, ja tas ir gardēžiem domāts. Arī FonoKlubs mums ar Dj Vinvinu ir īpašs – tieši tur 2011. gadā, Apziņas plūsmas tūres laikos pa īstam aizsākās mūsu muzikālā sadarbība, kas pārauga draudzībā (vai otrādi – draudzība, kas pārauga sadarbībā).

Kas būtu jāņem vērā? FonoKlubs ir ietilpības aspektā mazākais Gardēžu tūres pieturpunkts, attiecīgi – ļoti jo ļoti iesaku neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.

Biļetes: ticketshop.lv/lv/events/5681.

Jelgava: 23.02.24.

Pilnīgi un absolūti neticami, bet Jelgavā, kur kādreiz regulāri koncertējām, neesam bijuši jau kopš 2019. gada un Lavīnas tūres laikiem. Toreiz tas notika pilnīgi citā pasaulē, vēl pirms maniem “Palladium” lielkoncertiem, albuma “Jā”, Covid-19 pandēmijas un mājsēdes. Šo sarakstu varētu turpināt, vai ne? Tiešām ilgs laiks.

Satikšanās vieta, protams, ir Melno Cepurīšu Balerija. Gaidīšu visus, arī klausītājus no Rīgas, kas gribēja, bet nepaguva tikt uz Gardēžu koncertu Vagonu zālē. Šeit nekādas atrunas īsti nestrādā, vienkārši – tiekamies tur!

Biļetes: ticketshop.lv/lv/events/5682.

Liepāja: 01.03.24.

Līdzīgi kā ar Jelgavu, arī Liepājā neesam bijuši bezkaunīgi ilgi – sanāk gandrīz pieci gadi. Par kultūras namu “Wiktorija” esmu dzirdējis daudz labu vārdu un atsauksmju, bijām domājuši rīkot tur koncertu arī agrāk, bet visu laiku kaut kā trūka. Beidzot viss ir.

Aicinu ciemos Liepāju un visas tuvākās (un tālākās) apdzīvotās vietas – padarīsim šo satikšanos par kaut ko skaistu un paliekošu.

Biļetes: ticketshop.lv/lv/events/5683.

Ir tiešām ļoti patīkami apzināties, ka 2024. gads iesāksies ar tūri, – tā ir laba sajūta.

Citējot Dj Vinvinu, mums jau ir garda programma, bet kādu īpašu ķirsīti tai uzliksim katrā no tūres pilsētām.

Esam mazliet iekavējuši ar videoatskatu no Gardēžu koncerta Rīgā, bet jau rīt parīt to atradīsiet iekš mana “YouTube” kanāla.

Jā, un “Melnezera grāmata” ir straumētākais ieraksts Latvijā, te ir pierādījums –

Punkts komats un visas pārējās pieturzīmes*

Tiekamies Gardēžu tūrē!

Ar cieņu un mīlestību,
Sku