Īsumā par treniņbiksēm

Labdien, mīļie,

esam Gardēžu tūrē, bet es pirmīt piemirsu īpaši uzsvērt vienu praktisku lietu pirms šodienas Jelgavas koncerta, tāpēc – šī vēstule, ļoti īsi.

  1. Nevelciet treniņbikses! Nopietni. Jelgavas Melno Cepurīšu Balerijā ir iekšējās kārtības noteikumi, un tajos ir punkts – nekādu treniņbikšu! Tas oficiāli ir formulēts kaut kā korektāk, bet būtība nudien ir tāda, tas nav joks, un tam nav nekādu izņēmumu, treniņbiksēs jūs neielaidīs, tāda ir Balerijas prasība.
  2. Jelgavas koncerta durvis būs vaļā no plkst. 19.00, uz skatuves šovakar kāpsim precīzi plkst. 20.00. Programma ilgst aptuveni divas stundas.
  3. Balerijā var norēķināties tikai ar skaidru naudu!
  4. Mēs līdzi paķersim arī merču (rūpalu/prečuku): tūres t-kreklus un vēl pāris lietu. Pēc koncerta vienmēr iznāku pie publikas aprunāties, man tikai vajag kādas 10–15 minūtes, lai atvilktu elpu un pārģērbtos. Attiecīgi – ja nu kāds krekls jāparaksta vai jāuztaisa bilde, tad droši, bez kautrēšanās.
  5. Arī Jelgavā tāpat kā citos tūres koncertos mums līdzi būs ziedojumu kastīte – turpināsim vākt līdzekļus Ukrainas atbalstam. Varēsit iemest skaidru naudiņu vai noziedot, “nospiežot” uz kastītes redzamo QR kodu. Par to jau iepriekš – paldies!
  6. Jelgavas koncerta biļetes ir šeit: ticketshop.lv/lv/events/5682.

Tas īsumā viss. Man iet labi, ceru, ka jums arī. Tikai ļoti trūkst laika. Gaidu rītu, kad varēšu izgulēties, vakaru, kad varēšu vienkārši palasīt grāmatu, un dienu, kad Kremlis sabruks pa gabaliņiem.

Ja ne Jelgavā šodien, tad jaunnedēļ varam satikties Liepājā: ticketshop.lv/lv/events/5683.

Viss, skrienu darbos.

Ar cieņu un mīlestību,
Sku