Ziemassvētku rūpals, prečuks un merčs

Pēdējās pāris nedēļas bija tik ļoti darbu pilnas, ka, šķiet, darbojos uz rezerves baterijas pēdējiem procentiem. Papildu lādiņu man visu laiku deva doma, ka tomēr pagūšu uztaisīt “Sku veikala” papildinājumu, lai kaut kā jūs iepriecinātu un pateiktu paldies par lielo atbalstu. Paguvu.

Ja jūs meklējat Ziemassvētku dāvanas vai vienkārši gribat tikt pie kaut kā ekskluzīva, tad man ir, ko jums piedāvāt. – Nupat papildinājām “Sku veikalu”.

PKI zelta hūdijs

Pirms gada PKI melnos hūdijus izpirka, šķiet, dienas laikā. Šoreiz tas ir zelta krāsā, un tirāža ir lielāka, bet joprojām limitēta. Ķeriet ciet, kamēr ir.

Nedaudz paskaidrošu: gandrīz viss, kas nonāk “Sku veikalā”, tiek apzināti izdots limitētā tirāžā kā kaut kas ekskluzīvs, un nekādi papildu metieni nav plānoti. Ar vienu skaidru izņēmumu – PKI t-krekliem. Ar tiem ir cita doma, jo – bez tā, ka tie vienkārši ir forši un parāda saikni starp PKI un jums – visus ienākumus, ko no tiem gūstu, atlieku PKI 2.0 studijas izveidei. Kad tā būs gatava, gribu, lai tā ir tapusi ar klausītāju līdzdalību.

Īsāk sakot, ir arī PKI t-kreklu papildinājums (pirmīt bija palikuši tikai paši pēdējie eksemplāri, nu būtu jāpietiek kādam ilgākam laikam).

Gardēžu tūres t-krekls

Šie ir nudien sanākuši lieliski. Biezi, eleganti apdrukāti, oversize izmērā. Vienmēr biju gribējis uztaisīt kādu tūres kreklu, un beidzot varu to īstenot. (Ja domājat par Ziemassvētku dāvanas variantu, tad varu piedāvāt, piemēram, šādu: tūres krekls + kāda no tūres koncerta biļetēm.)

Manī mīt t-krekls

Ļoti limitētā tirāžā, ar oriģinālo, (neticami, bet) manis 2009. gadā veidoto dizainu no leģendārā albuma. Viena no lietojuma iespējām – ja to uzvilksiet un pieiesiet pie spoguļa, atspulgā redzēsiet variāciju par “Manī mīt” albuma vāciņu.

To visu atradīsiet šeit – “Sku veikalā”.

Publiski papildinājumus izziņosim tikai jaunnedēļ, visa šī informācija pagaidām ir tikai jums.

Un tas nav viss. Tikai jums, “Sku vēstuļu” lasītāji, pienākas arī tāds labums kā atlaižu kods. Norēķinoties ievadiet PKIDNS, un tas dos jums 10% atlaidi visiem pirkumiem. (Šis kods būs aktīvs līdz rītdienas, 18. decembra plkst. 18.12.)

Kodu ievadiet, nospiežot uz “Have a discount code?” (Zemāk pievienoju attēlu, lai to būtu vieglāk atrast.)

Svarīgi: sūtījumus veiksim jau rīt, pirmdien, lai visu varat pagūt saņemt pirms Ziemassvētkiem.

Tirāžas šoreiz taisījām lielākas nekā pirmajā gadā (atgādinu, “Sku veikals” ir vaļā no 2022. gada nogales), bet, pieļauju, jūs arī šo visai ātri izķersiet.

Kas vēl? Esam palielinājuši klāstu ar valstīm, kurp varam veikt sūtījumus. Labrīt, Japāna, Austrālija, Kanāda un vairākas citas pasaules vietas, kurās, kā redzu no straumēšanas servisu datiem, man ir pa kādam regulāram klausītājam. (Īsa piebilde – ja šo lasāt no, piemēram, Ņujorkas un veicat pasūtījumu “Sku veikalā”, tad to gan līdz Ziemassvētkiem šoreiz noteikti nesaņemsiet; dažu dienu ātrā piegāde attiecas tikai uz Latvijas sūtījumiem.)

Prečuks vai rūpals

Kā atceraties, nesen lūdzu jūsu viedokli jautājumā par vārdiņa “merčs” iespējamo latviskošanu. Rezultāti pārliecinošu līderi neuzrāda. Par “prečuku” nobalsoja 52.6%, bet par “rūpalu” – 47.4% no jums. Šo visu ņemu vērā, un jaunnedēļ sazināšos ar Valsts valodas centru: ieteikšu izskatīšanai abus variantus, raksturošu situāciju un minēšu argumentus (gan par, gan pret), noteikti uzsvēršu arī jūsu iesaisti un balsojumu. Informēšu par rezultātiem.

Gardēžu tūre jau pēc mazāk nekā diviem mēnešiem

Tikai atgādinu – Cēsis, Jelgava un Liepāja, 16. un 23. februāris un 1. marts.

Cēsu koncerta biļetes strauji tuvojas beigām, šo noteikti aicinu neatlikt uz vēlāku laiku.

Šeit it visas tūres biļetes: ticketshop.lv/lv/groups/49. Un zemāk atradīsit videoatskatu no Gardēžu koncerta Rīgā.

Tas īsumā viss. Dodos likt kopā pakomāta kastes.

Ar cieņu un mīlestību,
Sku